circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям продемонструють фільм «Позивний Зеніт»

12.10.2017, 10:06

text
Поділитися:

Запорізька область першою в Україні демонструватиме програму фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт” у всіх кінотеатрах та інших культурно-мистецьких закладах упродовж місяця (з 13 жовтня по 15 листопада). Акція проводиться під патронатом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. Завдяки благодійному фонду Фелікса Кусаєва «Фенікс» і ТОВ «Метпромсервіс» усі жителі Запоріжжя та області зможуть подивитися фільми „Позивний Зеніт” безкоштовно.

Програма фестивалю включає цикл із п’яти національних фільмів „Позивний Зеніт” режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської, які представляють обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок кожен глядач упізнає свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці, спонукає громадян України поважати й цінувати військових, які охороняють наше мирне життя.

Цикл „Позивний Зеніт” – унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію через понад 70 історій військовослужбовців семи ротацій добровольчого зведеного загону ПС ЗСУ.

Хронометражі циклу п’яти фільмів „Позивний Зеніт” – 49-55 хвилин, розраховані на аудиторію без обмеження віку.

«Позивний Зеніт. Фільм 1» розповідає про початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позиції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП у напрямку Спартак-Авдіївка, взяття полоненого, перший загиблий офіцер Зведеного Загону ПС ЗСУ, емоційно-психологічні враження бійців.

«Позивний Зеніт. Фільм 2». Перша зима війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, взяття полоненого, загибель другого офіцера, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

«Позивний Зеніт. Фільм 3». Утримання позиції «Зеніт» третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників, загибель у бою вояків ЗСУ.

«Позивний Зеніт. Фільм 4». Весна 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт», бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

«Позивний Зеніт. Фільм 5». Літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.

– Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний та інформаційний простір нашої країни. Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли. Тепер даємо глядачам можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття: мирне небо, спокій, мирне щоденне життя, – прокоментував подію голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Програма відкриття фестивалю 13 жовтня:

12.30 – церемонія відкриття;

13.00 – показ фільму «Позивний Зеніт. Фільм 1»;

14.10 – прес-конференція за участю авторів фільмів «Позивний Зеніт», захисників України, керівництва області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: