circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують долучитися до конкурсу «Вартові безпеки»

27.03.2019, 12:50

text
Поділитися:

Для молодих активістів області є унікальна можливість заявити про важливу соціальну проблему, що стосується особистої безпеки. Так, Міністерство молоді та спорту України оголошує про початок відбіркового етапу на участь у Всеукраїнській акції «Вартові безпеки», спрямованій на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У програмі роботи табору передбачено заняття для молоді з домедичної підготовки та поведінки на дорозі; основи військово-спортивної підготовки і тактичних занять; відпрацювання компетенцій, які сприятимуть всебічному розвитку особистості, зміцнять громадсько-державницьку позицію. Організатори відзначають, що всі заняття будуть проводити патрульні поліцейські.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, для участі у таборі необхідно створити відеоролик, спрямований на розв’язання певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки молоді та її оточення. Відеороботи приймаються до 1 червня 2019 року.

Вимоги до відео: робота, її зміст, сюжет дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України «Про рекламу»; заборонено у відеоролику демонструвати елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності. Зміст відеороботи має розкрити гостру соціальну проблему, на розв’язання якої спрямований ролик. Посилання на відеоролик (формат AVI/MP4/MOV хронометраж не більше 90 секунд) розміщується у гугл-формі за посиланням. Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

Участь у таборі безкоштовна.

За додатковою інформацією можна звернутися до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30, e-mail: [email protected] (Коновалюк Ольга).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: