circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують поринути в абстрактне мистецтво

19.06.2019, 10:37

text
Поділитися:

Погляд на світ через геометрію. Виставку абстрактних робіт представив запорізький художник Дмитро Ципунов. В одному залі зібрав картини, які писав протягом 30 років. Так автор хотів відзначити свій творчий ювілей — дату, коли вперше представив роботи запоріжцям.

Художників-абстракціоністів у Запоріжжі можна, як то кажуть, порахувати на пальцях однієї руки, зазначають мистецтвознавці. І один із них – Дмитро Ципунов. За допомогою ліній, трикутників та квадратів він виражає своє світосприйняття. Власною творчістю автор ділиться із публікою на ювілейній виставці. Каже, кожна картина для нього ніби дитина, але розповідати про їх значення художник не надто любить. Пропонує глядачу задіяти власну фантазію.

Ця виставка для Дмитра особлива. Бо 30 років тому автор вперше презентував свою творчість запорізькому глядачеві. Ті, хто прийшов на відкриття нинішньої експозиції, кажуть – картини художника Ципунова, дійсно змушують замислитись. Митець не виставляє свої роботи в інших країнах і навіть в інших містах. Тож відвідати його експозицію можна тільки у Запоріжжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: