circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують працевлаштування на «Укрзалізниці»

14.06.2018, 09:57

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій» у рамках співпраці з ПАТ «Укрзалізниця» з метою підтримки оперативного добору та організації професійної підготовки фахівців для підрозділів регіональних філій підприємства.

За даними регіональної філії «Придніпровська залізниця», в Запорізькій області функціонує 75 станцій. Для забезпечення безперебійного та якісного перевезення пасажирів та вантажів підприємство потребує висококваліфікованих працівників. У ході заходу працівники служби розповіли про рівень заробітної плати, умови праці, підвищення кваліфікації, пільги, медичне страхування та оздоровлення для працівників та членів їх сімей.

Актуальними вакансіями, на які нині існує попит на підприємстві ПАТ «Укрзалізниця», залишаються висококваліфіковані робітники таких професій: електрогазозварювальник, машиніст, машиніст крана, складач поїздів, бульдозерист, слюсар, токар, ремонтник тощо. Загалом у «Ярмарку вакансій» взяли участь біля сотні безробітних, а зацікавлені пропозицією були запрошені на співбесіду.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік зазначила, що співпраця «Укрзалізниці» зі службою зайнятості, зокрема щодо укомплектування вільних вакансій, є вкрай важливою. Для цього підприємства такі заходи вже проводилися в Південному, Шевченківському, Мелітопольському районних центрах зайнятості, Пологівській районній філії та Токмацькій міськрайонній філіях Запорізького ОЦЗ. За результатами ярмарків багато учасників працевлаштовані на постійну роботу. Загалом у минулому році на замовлення роботодавців з різних підприємств в області було проведено більше 17 тисяч ярмарків та міні-ярмарків вакансій. Саме така форма роботи є одним із дієвих механізмів прискорення працевлаштування безробітних та ефективного заповнення актуальних вакансій для роботодавців.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: