circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям пропонують взяти участь у «Годині землі»

29.03.2019, 13:03

text
Поділитися:

У суботу, 30 березня, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину – «Годину Землі», щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети!

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації звертається до жителів Запорізької області з проханням долучитися до проведення кампанії «Година Землі» та висловлює сподівання, що це приверне увагу громадян до екологічного стану нашої країни.

Акція «Година Землі» була розпочата в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії в 2009 році. В Україні до «Години Землі» долучилися більше 75 міст та містечок, зокрема Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, акцентує увагу на необхідності щоденних дій кожного громадянина, підприємств та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року «Година Землі» в Україні також робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: