circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям провели віртуальну наукову експедицію світом

17.10.2018, 20:45

text
Поділитися:

“З греків у варяги”. Таку назву має двомісячна науково-спортивна експедиція, яку разом здійснили запоріжці Володимир Супруненко та Василь Носенко. Враженнями від подорожей поділилися з читачами обласної бібліотеки.

Це третя спільна подорож Володимира Супруненка та Василя Носенка. Мандрівники розпочали свій шлях з Карелії. Звідти поїхали на фінську землю. Маршрут долали велосипедами. Їхній шлях пролягав через Фінляндію, Швецію, Норвегію, Данію та Ісландію. Загалом проїхали близько чотирьох тисяч кілометрів. Мандрівники кажуть: намагалися якомога більше дізнатися про країни, які відвідували.

Двомісячна подорож мандрівникам обійшлася в тисячу доларів на кожного. В дорозі намагалися економити по максимуму. Ночували в наметах і сховищах. Не уникнули й зустрічі з полісменами. Велосипеди обох у дорозі виявилися досить витривалими. Вони жодного разу не зламалися. Під час подорожі мандрівники рибалили. А ще довідались, де живуть тролі.

Мандрівники в захваті, зокрема, від Норвегії — країни справжніх вікінгів і Данії — країни казок. Окрім приємних емоцій, з подорожі привезли чимало сувенірів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: