circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розказали, як почати власний бізнес з нуля

06.03.2018, 21:43

text
Поділитися:

Як розпочати власну справу з нуля та ще й на новому місці. Як при цьому подолати труднощі. Цютему обговорювали представники різних громадських організацій з вимушеними переселенцями.

Прямо в центрі міста в невеличкому приміщенні вже декілька років працює їдальня, яку відкрила родина вимушених переселенців з Криму. Ігор Комуняр разом з дружиною Ольгою переїхав до Запоріжжя у 2014 році. Розповідає, у Сімферополі працював у будівельній фірмі, а Ольга — в страховій компанії. Але роботу знайти тут не змогли, тому вирішили ризикнути та відкрити власну справу.

Аби допомогти іншим повірити у власні сили та розказати, що відкрити бізнес можливо — Ігор Комуняр прийшов на дискусію, яку влаштували громадські організації. Зазначає, започаткувати власний бізнес можна лише якщо мати велике бажання та не боятися труднощів.

А от Ірина Коростельова, яка переїхала до Запоріжжя з Луганську, поки лише планує зайнятися підприємництвом.Раніше працювала журналісткою, але в новому місті вирішила зайнятися чимось новим. Тому, хоче створити фірму, яка виготовлятиме чіпси з м’яса.

Ірина Коростельова, учасниця дискусії, каже, ця ніша в цілому не зайнята в Україні, тому вирішили ризикнути. Аби познайомитися із бізнес-середовищем, вирішили поспілкуватися з учасниками круглого столу.

Організатори дискусії кажуть, наразі українські підприємці потребують підтримки як з боку влади, та і з боку громадських організацій. Зазначають, всіх хвилюють майже одні й ті самі проблеми та питання.

Відповіді на найболючіші питання організатори планують розмістити на своєму сайті. Кажуть, якщо підприємництво в Україні буде більш розвинене, це забезпечить новими робочими місцями людей та допоможе зростанню економіки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: