circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли про лікування та профілактику цукрового діабету ІІ типу

23.11.2018, 19:05

text
Поділитися:

Діабет — недуга, про яку знали ще давні єгиптяни. Перші згадки про це захворювання датуються 1550-м роком до нашої ери. Відомо про нього було і давнім індійським лікарям. Сучасні фахівці називають діабет хворобою, яку важко розпізнати. На середину листопада припадає Всесвітній день боротьби з цією недугою. Запоріжжя не оминуло його увагою. У місті відбувся інформаційний захід, де відвідувачі могли безкоштовно зробити експрес-аналіз на визначення глюкози в крові та виміряти тиск. Лікарі-ендокринологи прочитали лекцію про цукровий діабет та забезпечили пацієнтів спеціальною літературою про захворювання.

Хол Палацу культури “Орбіта” вщерть заповнений людьми. Всіх цікавить тема діабету ІІ типу. Серед відвідувачів і Олександра Рознатовська. Жінка каже, прийшла аби отримати найновішу інформацію про цукровий діабет. Бо хворіє на нього вже 20 років.

За допомогою спеціального пристрою — глюкометру — усім бажаючим, а їх було дуже багато – визначають рівень глюкози у крові. За словами медиків, своєчасне виявлення і попередження ускладнень, покращує, а іноді і рятує життя. Пройшла експрес-тест і родина Пилипенків.

Вже у залі — лекція від ендокринологів. Розповідають про лікування та профілактику ускладнень діабету ІІ типу. Медики зазначають, усвідомлення проблеми та розуміння як з нею жити, роблять людину сильнішою у протистоянні з недугою.

Лікарі нагадують: діабет — хвороба важка та хронічна. Потрібно постійно слідкувати за рівнем глюкози у крові. Тепер кільком пацієнтам робити це буде легше. Адже на заході провели розіграш глюкометрів. Тож, експрес-тексти зможуть робити де завгодно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: