circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли про складнощі стосунків між учнями та вчителями

02.10.2018, 20:23

text
Поділитися:

Булінг буває різним. І кажучи про цькування в школі варто згадати про непрості стосунки, які часом виникають між учнями та вчителями. Для когось з педагогів приводом для цькування може стати поведінка школяра або здібності до навчання. Однак, і вчитель може опинитися у позиції жертви. Тоді проти нього може об’єднатися клас чи навіть ціла паралель.

Свої шкільні роки наша співбесідниця згадує досі. Ось тільки спогади неприємні. Дівчина каже, мала конфлікт із класним керівником. Зазвичай, такі непорозуміння мають два способи вирішення — перехід до іншого закладу або ж просто випуск зі школи. Але є й інші методі боротьби: повідомити про вчинки вчителя батьківському комітету, директору, управлянню освіті і навіть правоохоронцям.

У запорізькій школі “Основа” з проблемою неповаги до вчителів не стикалися. Нині тут під наглядом 70 педагогів навчаються півтисячі дітей.

Минулого року в Україні було зафіксовано 110 тисяч випадків булінгу. Майже третина — це звернення саме від вчителів, кажуть у Міносвіти. У школі “Основа”, щоби не потрапити до такої статистики, вживають профілактичних заходів. Започаткували так звану “перерву з директором”. Діє у закладі й структура, що зветься “Рада толерантності”. За словами педагогів, одним з методів протидії булінгу – є інклюзивні класи. Навчаючись в них, діти вчаться толерантності та терпимості до інших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: