circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли про закулісне життя театралів

23.03.2018, 20:22

text
Поділитися:

Весь світ — театр. А в ньому — жінки, чоловіки — усі актори. І кожен не одну грає роль. Цей вислів Уільяма Шекспіра добре відомий на весь світ. З письменником погоджуються і ті, хто вирішив служити Мельпомені. Наприкінці березня у всьому світі відзначається день театру.

Аматорський театр-студію“Пігмаліон” заснував у 2017 році режисер Богдан Самойлов. Все життя відчував, що саме театральне мистецтво його покликання. Каже, театр — це храм духовних цінностей. А бути актором можна, навіть не маючи спеціальної освіти. Головне — бажання хвилювати серця глядачів та працювати над розвитком акторських здібностей. А от робота режисера – складніша. Богдан Самойлов зазначає, режисер має не тільки керувати творчим процесом під час постановки вистави. А й вірити у своїх акторів та знати, як кожен з них поводить себе на сцені.

Свою виставу “Хлопчик-Укропчик” театр-студія Пігмаліон поставила за мотивами казки Олександра Виженка. Письменник і сам добре знає про всі тонкощі акторської справи. Адже майже 30 років свого життя провів на сцені, грав у театрі молоді. Тепер Олександр Виженко більш зосередився на письменництві. Пише вірші, прозу, робить переклади, а ще називає себе казкарем. Зізнається, в його творчому доробку окрім “Хлопчика-Укропчика” тисяча і одна казка.

У театрі імені Магара показують виставу «Іван Франко. Дон Кіхот». Народний артист України Юрій Бакум грає головну роль. Всього у репертуарі артиста більше 130 ролей. Серед них — Франко, Хмельницький, Голохвастов, Дон Кіхот та інші. Хоча зізнається, спочатку отримав освіту режисера. Але згодом зрозумів, що його покликання саме акторство. Тому Юрій Бакум закінчив Харківський Інститут мистецтв саме на факультеті акторської майстерності. Зізнається, це складна професія, але якщо обрав її, то це на все життя. Розповідає, над кожною роллю доводиться багато працювати та шукати таке втілення образу, аби в нього повірили глядачі.

Ті, хто працює в театрі, зізнаються, зустрінуть свято на сцені, бо вважають театр своїм домом. А кожну зустріч з глядачами чекають з нетерпінням. Адже саме для них постійно знаходяться у творчому пошуку, аби тільки глядач сказав – “Я тобі вірю”.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: