circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли, що чекає місто у майбутньому

17.07.2019, 21:08

text
Поділитися:

Що було, є і буде. Представники команди Володимира Буряка розповіли про досягнення міста за останній 4 роки і які проекти будуть пріоритетними для Запоріжжя у майбутньому.

Будівництво сучасного терміну, нові великі автобуси на маршрутах, та трамваї власного виробництва. Це лише частина проектів, якими може похвалитися Запоріжжя. А ще в планах на майбутнє провести ремонти головних магістралей обласного центру, зазначив представник команди Володимира Буряка — Віктор Бусько.

Не менш важливим для міста є і розвиток медичної та освітньої галузей. Протягом 4-х років для лікарень та амбулаторій придбали понад триста одиниць медичного обладнання. У школах та садках проводяться ремонти, відкриваються нові дошкільні заклади. За 4 роки у місті було скорочено у сім разів черги у садки. Чимало зусиль Запоріжжя докладає і до розвитку туристичної галузі та іміджу міста. А для підвищення іміджу потрібно працювати і над благоустроєм. Наразі закінчується реконструкція проспекту Маяковського, затверджено генеральний план міста, продовжується облаштування та приведення до ладу пляжів та парків.

В свою чергу брати участь у благоустрої міста можуть і самі запоріжці. Завдяки дії програми громадський бюджет кожен охочий може презентувати креативну, цікаву ідею з облаштування зони відпочинку, парку чи скверу та отримати на це гроші. Але для того аби місто і далі могло розвиватися необхідна підтримка держави і насамперед у питаннях фінансування. Щоб на місцях залишалося більше коштів із держбюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: