circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли, як економно використовувати енергоресурси

05.06.2018, 20:51

text
Поділитися:

З турботою про майбутнє. У Запоріжжі розпочались Дні сталої енергії. У рамках заходу запоріжцям розповідають про те, як економно використовувати енергоресурси. Це має зменшити викиди до навколишнього середовища та захистити клімат планети від несприятливих змін. Тематичні дні влаштовують у місті вже четвертий рік поспіль.

У дворі та коридорах двадцятої школи тихо та зовсім немає дітей. Усі вони ще тиждень тому пішли на канікули. Проте в одному із навчальних класів повним ходом тривають досліди. Дев’ятикласник Володимир Андріюк разом із вчителькою фізики Вікторією Володимирівною досліджують показники температури поверхонь, вологості та освітленості приміщень. Вивчають питання вже декілька років поспіль. За словами самого школяра, це допомагає вирахувати, на чому школа може зекономити, а які показники перевищують норму та призводять до надмірних витрат.

За словами освітян, такі проекти дозволяють школярам не тільки краще орієнтуватися у навчальній дисципліні, а й привчають до заощадливого використання ресурсів. Адже після того, як досліди проводяться у школі, багато хто з учнів виконує їх вже у домашніх умовах разом із батьками.

Проекти з енергозбереження у двадцятій школі реалізують регулярно. Тож викладачам вже є чим пишатися. Аби відзначити тих, хто активно займається впровадженням енергозберігаючих технологій, у міській раді організували урочисте нагородження. Його приурочили до Днів сталої енергії. Представники навчальних закладів міста, студенти, школярі та викладачі вишів мали змогу поділитися своїми методами заощадження ресурсів. А тих, хто протягом року активно брав участь у заходах, присвяченим енергозберігаючим технологіям, нагородили грамотами. Дні сталої енергії у Запоріжжі триватимуть до 8 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: