circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли, як навчають майбутніх ІТ-фахівців

28.09.2018, 22:36

text
Поділитися:

Із розвитком ІТ-галузі перед українськими компаніями постало кадрове питання. Знайти профі в цій царині не так вже просто, зазначають роботодавці. Нині все більшої популярності набувають центри «неформальної освіти». Вони обіцяють за кілька місяців, чи навіть тижнів інтенсивного навчання зробити з новачка фахівця, здатного заробляти непогані гроші у сфері ІТ. Є компанії, які йдуть іншим шляхом, готуючи спеціалістів під себе у так званих «інтернатурах».

Новітні технології оточують сучасних дітей змалечку. Тому не дивно, що багато хто цікавість до ІТ проявляє вже у школі. Юним слухачам однієї з місцевих академій комп’ютери потрібні не тільки для розваги. Складні навчальні матеріали підносяться в ігровій формі та лише на практиці. Такі заняття не відволікають від звичного шкільного матеріалу, а навіть допомагають закріпити знання, запевняють місцеві вчителі.

Підлітки та дорослі, що бажають долучитись до ІТ у Запоріжжі мають змогу знайти тематичні курси, майстер-класи та школи. Люди, які вивчали програмування самостійно та планують працювати на ІТ-ринку, можуть покращити навички та вміння в “інтернатурі”. Це тематичні робочі кола, які створюють місцеві компанії.

Практики зазначають, нинішньої програми вишів для сучасної ІТ-галузі недостатньо, бо розробляли її майже 20 років тому, адже тренди та вимоги цієї галузі змінитися. Тож, тим, хто хоче займатись програмування та розробкою радять все ж присвятити час спеціалізованій освіті.

Після двотижневої “інтернатури” на стажування потрапив Іван. Ще рік тому чоловік працював у сфері, що взагалі не стосується новітніх технологій, а нині він — веб-розробник. Крім кадрів, додають айтішніки, Запоріжжю потрібно більше заходів, які могли б розповідати про переваги та демонструвати новинки галузі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: