circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли, як повернути неякісні ліки до аптеки

11.01.2019, 10:14

text
Поділитися:

Придбали неякісні ліки — повертайте. В Україні з 1 січня нинішнього року аптеки повинні приймати медикаменти назад. Контролює цей процес Держлікслужба, до повноважень якої внесли відповідні зміни. У свою чергу фармацевт має перевірити повернені препарати. Чи не використовувались вони, та чи не пошкоджена упаковка.

Валентина про те, що з нового року можна повертати ліки в аптеку чула. Однак, що саме приймають назад фармацевти та як це зробити правильно — не знає. Невідомо жінці і як можна в домашніх умовах виявити, що ліки неякісні.

Фахівці кажуть: згідно зі змінами у законі можна повертати лише неякісні ліки та медматеріали. Але за умови збереження чеку. Аби з’ясувати якість пігулок чи крапель, необхідно звертатись до спеціальної лабораторії.

Поверненню підлягають і заборонені препарати, які вам попередньо продали в аптеці. Перевірити чи дозволені ті чи інші ліки для вживання можна на сайті Державної служби. В аптеці заборонений препарат приймуть, якщо ви його ще не використовували.

Фахівці запевняють: аналіз якості ліків у лабораторії безплатний. Перевірка препарату займає декілька годин. На підставі висновку фахівців його можна повернути. Разом із чеком і документом з лабораторії слід звернутися до аптеки, де ви придбали ці ліки. Але перед тим, як нести пігулки на перевірку, треба обговорити своє лікування із лікарем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: