circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям розповіли, як стати гарними батьками

05.07.2018, 11:56

text
Поділитися:

Навчання для батьків. У Запоріжжі психологи організували тренінг для тих, хто хоче взяти на виховання дитину. На захід приїхали опікуни, вихователі, майбутні прийомні батьки майже з усієї області.

Починається тренінг для прийомних батьків. Спочатку знайомство і вправи на розслаблення, щоб налаштувати себе на подальшу роботу. Далі – спілкування з психологами та з фахівцями соцслужб.

Прийшла на тренінг і Світлана Власюк. Зараз вона оформлює опіку над племінниками. Жінка упевнена, що не має значення: рідна дитина чи прийомна. Головне, щоб малеча була в сім’ї, де панує любов.

У Запорізькій області майже 200 прийомних сімей, в яких виховують понад 400 дітей. Малеча з різних причин опинилася без батьківського піклування. Тож, прийомним мамам і татам треба постійно доводити таким дітям, що їх люблять, поважають і завжди підтримають. Труднощів Світлана Власюк не боїться, впевнена – усе подолає заради дітей.

Психологи допомагають опікунам та кандидатам у прийомні батьки розставити важливі акценти у вихованні дітей, які зазнали психологічних травм, побували у складних життєвих обставинах, залишилися сиротами. У підсумку кожен учасник тренінгу отримає чимало корисних знань, додаткових методик виховання. І на додачу – кваліфікований висновок щодо можливості бути потенційними батьками.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: