circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям шукатимуть роботу за єдиним номером служби зайнятості

15.12.2017, 09:19

text
Поділитися:

14 грудня по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер консультації з усіх питань стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інших можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

Про це повідомили в обласному центрі зайнятості. До цього часу в кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка надавала б інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер працює єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати з будь-яких питань.

«Гаряча лінія» має зробити звернення до служби зайнятості більш простим та зрозумілим.

За номером 0 800 50 99 66 можна дізнатися інформацію про повний перелік послуг Служби зайнятості, які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, контактні телефони центрів зайнятості, адреси тощо.

Крім цього, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості чи служби зайнятості в цілому.

Разом із тим, через «гарчу лінію» не надаватиметься інформація щодо виплат допомоги по безробіттю та інша конфіденційна інформація конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до місцевого центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: