circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям виплачують борги із зарплатні

25.04.2019, 10:55

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та інших соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна сума заборгованості із заробітної плати по області в березні 2019 року зменшилася на 24,1 млн. грн. або на 21,5%, і за станом на 01.04.2019 склала 87,8 млн. грн. Порівняно з початком цього року заборгованість зменшилася на 102,4 млн. грн. або на 53,8%.

Борги економічно активних підприємств у березні 2019 року зменшились на 29 млн. грн. (65 %), а проти початку 2019 року – на 125,3 млн. грн. (88,9 %), і на початок квітня становили 15,7 млн. грн.

Заборгованість на підприємствах, що знаходяться у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, з початку року зросла на 4,7 млн. грн. або на 9,8%, тож за станом на 01.04.2019 сума боргу складала 52,5 млн. грн. Серед цієї статистичної групи суб’єктів господарювання 28,2% (14,8 млн. грн.) боргів припадає на три підприємства державного сектору економіки: ЗДП «Радіоприлад» (9,5 млн. грн.), ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» з десятьма структурними підрозділами (4,8 млн. грн.), ДП «Аеропорт Бердянськ» (512,4 тис. грн.).

На підприємства приватної форми власності припадало 47,7 млн. грн. або 54,3% від загальної суми боргів по області, комунальної власності – 1,3 млн. грн. (1,5%).

За інформацією органів місцевої влади, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери на початок квітня поточного року відсутня.

За підсумками обговорення членами комісії прийнято рішення щодо ліквідації банкрутів: Приватного акціонерного товариства «Інтермікродельта. Інк»; Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький завод автомобільних кранів»; підприємствам, що мають заборгованість – виплатити її в повному обсязі; ліквідаторам банкрутів ДП «Аеропорт Бердянськ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Чиста вода – Бердянськ» і Публічного акціонерного товариства «Бердянськсільмаш» – повідомити про причини, що тривалий час перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру банкрута та виплатити заборгованість із заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: