circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям виплатили борги із зарплатні на 10 млн гривень

11.05.2018, 14:08

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.

Начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов повідомив, що Запорізьку область було віднесено до середніх за показниками стягнення заборгованості із заробітної плати.

– Нам є до чого прагнути, у зв’язку з чим маємо активізувати зусилля на покращення показників щодо погашення заборгованості. Співпраця органів державної виконавчої служби із Запорізькою обласною радою профспілок та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області вже дає перші результати, тому необхідно активізувати спільну роботу, – підкреслив Сергій Васильцов.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби в Запорізькій області Ілля Лактін повідомив, що Міністерство юстиції продовжує активну роботу щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Так, у квітні органами державної виконавчої служби Запорізької області було стягнуто 9 409 634 грн. заборгованості.

Під час засідання штабу також було заслухано начальників територіальних органів державної виконавчої служби у Запорізькій області щодо показників роботи підпорядкованих органів та стану виконання рішень судів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: