circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям виплатили борги із зарплатні на 80 млн гривень

17.01.2019, 11:49

text
Поділитися:

Такими є підсумки роботи органів державної виконавчої служби з примусового виконання рішень судів та інших органів.

За повідомленням Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, упродовж 2018 року на виконанні у відділах державної виконавчої служби Запорізької області перебували 8 598 виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 134 385 930 грн.

У зв’язку з фактичним повним виконанням завершено 5 155 виконавчих документів, у результаті чого задоволено вимоги стягувачів на суму 80 354 803 грн.

Так, відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Запорізькій області на користь працівників Енергодарського «Підприємства комунальної власності» стягнуто 39 545 103 грн.; Мелітопольським міськрайонним відділом ДВС ГТУ юстиції у Запорізькій області на користь працівників ДП «Гідромаш» стягнуто 1 601 997 грн., Дніпровським відділом ДВС м. Запоріжжя ГТУ юстиції у Запорізькій області на користь працівників КТ «Кастор 17» стягнуто 1 101 442 грн.

З метою стягнення заборгованості з проблемних підприємств при Міністерстві юстиції України утворено виконавчі групи для проведення дій щодо виконання зведених виконавчих проваджень, зокрема щодо стягнення з ПАТ «Запоріжжяобленерго» та ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

У той же час, для здійснення контролю за станом виконання рішень у Запоріжжі створено штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. На засіданнях штабу здійснюється постійний моніторинг стану виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, вивчаються та аналізуються проблемні питання, які виникають під час виконання цих документів.

У Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області наголошують, що у разі несвоєчасної виплати заробітної плати працівник має право і повинен звернутися до суду з відповідною позовною заявою. Для цього стягувач має пред’явити виконавчий документ на виконання до відповідного відділу державної виконавчої служби разом із заявою про його примусове виконання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: