circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям вручають приписи про необхідність знищення амброзії

27.08.2018, 13:48

text
Поділитися:

У Запоріжжі у 2016 році була прийнята і почала працювати програма боротьби з карантинними рослинами. Розрахована вона до 2025 року. В рамках програми передбачено три методи боротьби – механічний (покоси), хімічний (обробка спецрозчинами) та фітоценотичний (засівання територій зелених зон новими видами трав, що пригнічують карантинні бур’яни), нагадує прес-служба мерії.

Такий системний підхід і використання всіх трьох методів боротьби дозволить значно поліпшити ситуацію з карантинними рослинами в місті. В боротьбі з карантинними рослинами задіяні сили комунальних служб. Повинні стежити за фітосанітарним станом своїх територій підприємства, установи, організації, також мешканці приватного сектора відповідальні за свої ділянки.

Виконання Правил благоустрою перевіряється під час відповідних рейдів. Зокрема, враховуючи активний ріст амброзії та в рамках проведення заходів по боротьбі з карантинними рослинами і їх попередження, спеціалістами районної адміністрації ЗМР по Заводському району проведено рейд на території приватного сектора селища Підпорожнє.

За результатами рейду господарям 9 домоволодінь, на подвір’ях яких були виявлені осередки амброзії, вручені попередження про вжиття невідкладних заходів та проведено роз’яснювальну роботу про дотримання Правил благоустрою м. Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: