circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжцям з ДЦП надаватимуть допомогу за механізмом «Гроші ходять за людиною»

23.04.2019, 13:23

text
Поділитися:

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу. Ним запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами одному з батьків дитини чи її законному представнику необхідно подати до районного, місцевого управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу.

За даними управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, міст обласного значення, на території Запорізької області проживають 609 дітей з дитячим церебральним паралічем, які потребують реабілітації. З державного бюджету на 2019 рік виділено 6 036,870 тис. грн. на реабілітацію цих дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: