circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя активізує співпрацю з Німеччиною

30.08.2021, 12:09

text
Поділитися:

У виконавчому комітеті Запорізької міської ради відбулась зустріч з Генеральним консулом Федеративної республіки Німеччина у Донецьку (офіс у м. Дніпро) пані Танею Байєр. Учасники зустрічі обговорили перспективи реалізації спільних проєктів у різних сферах, подальшого співробітництва, зокрема між Запоріжжям та містами-побратимами з Німеччини – Оберхаузеном та Магдебургом.

Запоріжжя відвідала Генеральний консул Німеччини у Донецьку (офіс у м. Дніпро) пані Таня Байєр. Її призначено Генеральним консулом з 1 серпня і вона вперше з робочою поїздкою приїхала до нашого міста. Сьогодні відбулась офіційна зустріч з представниками міської влади, яка пройшла у міськвиконкомі. У заході взяли участь заступник міського голови Андрій П’ятницький, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Роман Омельянович.

Німецьким гостям розповіли про ситуацію у Запоріжжі, реалізацію міських програм. Зокрема щодо розвитку міжнародного аеропорту «Запоріжжя», оновлення міського комунального громадського транспорту, впровадження програми «Безпечне місто».

Учасники зустрічі обговорили досвід успішного співробітництва Запоріжжя та Німеччини. Нагадаємо, місто має досвід співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Зокрема у рамках реконструкції дошкільного навчального закладу №100 «Гармонія», придбання електронних систем управління чергою, комп’ютерної техніки для управлінь соціального захисту. Продовжується робота з Німецьким банком розвитку KFW щодо підготовки та реалізації проєкту з термомодернізації будівель.

– У Запоріжжя успішний досвід співробітництва з Німеччиною. Можливо найбільш успішний серед інших країн. Ми зацікавлені у продовженні співпраці, реалізації спільних проєктів та програм. Це стосується і тих програм, які були успішно впроваджені німецькою стороною в інших містах України, – сказав Андрій П’ятницький.

Зазначимо також, що у Запоріжжя є два німецьких міста-побратима. Це Оберхаузен та Магдебург. Зокрема активне співробітництво відбувалось у гуманітарних сферах – обміни делегаціями школярів, проєкт модернізації ліфтів у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, участь у запорізькому міжнародному екологічному форумі.

Німецьку сторону цікавила ситуація з вимушеними переселенцями у Запоріжжя, стан боротьби з коронавірусом та проведення вакцинації, досвід впровадження у Запоріжжі безконтактної системи оплати проїзду у громадському транспорті, можливість реалізації проєктів щодо роздільного збору сміття.

– Впевнена, що ми будемо активно та успішно співпрацювати. Після призначення генеральним консулом першим містом яке я відвідую, окрім Дніпра, де розташоване консульство, стало саме Запоріжжя. Однак я вже багато знаю про ваш новий аеропорт. Тут є багато міжнародних рейсів, яких немає у Дніпрі. Тому впевнена, що буду постійно користуватися можливостями запорізького аеропорту, – зазначила Таня Байєр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: