circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя активізує співпрацю з Узбекистаном

18.03.2021, 13:04

text
Поділитися:

Запоріжжя та Узбекистан можуть успішно співпрацювати. Адже зацікавленість у реалізації спільних проєктів дійсно є. Головне визначити ті напрямки, де можна досягти конкретних результатів. Ці та інші питання міський голова Володимир Буряк обговорив сьогодні з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні паном Алішером Курмановим.

Міський голова Володимир Буряк зустрівся сьогодні з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні паном Алішером Курмановим. Володимир Буряк розповів послу про головні напрямки розвитку економіки Запоріжжя, результати реалізації міських програм у різних сферах. Зокрема про розвиток Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», програму оновлення міського комунального транспорту, впровадження програми «Безпечне місто», міську програму боротьби з коронавірусною інфекцією та підтримки галузі охорони здоров’я.

– Ми завжди зацікавлені у співробітництві, адже у кожної країни є свій цікавий досвід у різних сферах. Зрозуміло, бажано, щоб таке співробітництво перетворювалося на конкретні проєкти. Впевнений, що велику роль у такому співробітництві може відіграти торгово-промислова палата, – зазначив Володимир Буряк.

Посол Узбекистану подякував за можливість зустрітися та обговорити важливі для обох сторін питання. Алішер Курманов наголосив, що Узбекистан зараз продовжує розвиватися, впроваджувати різноманітні проєкти у різних галузях господарства.

– Пересвідчився під час сьогоднішньої зустрічі у тому, що ви залишилися справжнім господарником, а не перетворилися на політика. На мою думку, коли людина на такій посаді перетворюється виключно на політика – це не завжди добре. Переконаний, що наше співробітництво має непогані можливості для того, щоб перейти в практичну площину, – сказав Алішер Курманов.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості, що представники Запоріжжя та Узбекистану спільно опрацюють можливості співробітництва у різних сферах. Головне визначити ті напрямки, де це принесе результат обом сторонам. Зокрема узбецька сторона готова допомагати запорізькому бізнесу, який зацікавлений у співробітництві з Узбекистаном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: