circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя долучається до соціального проекту «Живи і працюй в Україні»

23.11.2017, 13:44

text
Поділитися:

Запорізький міський центр зайнятості повідомляє про старт соціального проекту «Живи і працюй в Україні», головною метою якого є пожвавлення на вітчизняному ринку праці.

В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватися інформаційно активні заходи, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулися 169 тис. роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вільних вакансій, що значно більше, ніж минулого року. Так, кількість роботодавців, які звернулися до ДСЗ, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р. на 11 %, а кількість власне вакансій – на 12 %.

Протягом січня-жовтня 2017 р. кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості, зросла на 38 тис. (або 6 %) і становила 693 тисячі. Причому 44 % з них були працевлаштовані оперативно, до надання статусу безробітного. Крім того, 200 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, протягом січня-жовтня 2017 р. 153 тис. безробітних проходили професійне навчання за сприяння Державної служби зайнятості. Зокрема .кількість безробітних, які навчались у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, зросла на 18 % та становила 41 тис. осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян станом на 1 листопада 2017 р. кількість безробітних в Україні, у порівнянні з аналогічною датою 2016 р., скоротилася на 11 % (на 34 тис.) та становила 282 тисячі. У Запорізькій області кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 р., у порівнянні з аналогічною датою минулого року, скоротилась на 8,3 % і становила 17,5 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: