circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя долучилося до святкування Всеукраїнського Дня бібліотек

30.09.2019, 19:02

text
Поділитися:

На роботу, як на свято. 30 вересня в Україні відзначать Всеукраїнський День бібліотек. У Запоріжжі також долучилися до цього свята. В одному з читальних закладів зібралися працівники цієї сфери, аби не тільки поспілкуватися, а ще й поділитися здобутками.

Наталя Каламбе вже 26 років працює у Центральній міській бібліотеці для дорослих. Каже, сучасний бібліотекар має бути комунікабельним, різностороннім, а також знатися на нових технологіях. А про свою професію пані Наталя мріяла з дитинства. Розповідає, що її зачаровувала атмосфера книг, а сама бібліотека — це місце, де людські думки переплітаються.

Ще одне важливе вміння бібліотекаря — знайти підхід до читача, а також вміти підібрати правильну літературу. Працівники розповідають – до них найчастіше навідуються студенти. Вони обирають книги пов’язані з наукою, психологією та мотивацією. Хоч технології дозволяють використовувати електронні книги та гаджети, але справжні поціновувачі літератури зізнаються, що жоден планшет чи смартфон не замінить паперову книжку.

Але, щоб зацікавити своїх відвідувачів, бути лише читальнею вже замало, зазначають самі бібліотекарі. Тому постійно оновлюють книжковий фонд, застосовують і ті ж самі новітні технології, влаштовують різноманітні цікаві заходи і самі постійно вчаться.

У своє професійне свято бібліотекарі приймають вітання та нагороди. А один одному бажають нових досягнень у роботі. Вже незабаром в міській бібліотеці планують реалізувати грантовий проект. І на нульовому поверсі створити Музей архітектури Запоріжжя, де розмістять експонати, креслення та фотодокументи. Аби бібліотека була не тільки осередком знань, а ще й культурного збагачення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: