circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя доставлено 8 автобусів «МАЗ»

01.12.2017, 13:46

text
Поділитися:

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Володимира Буряка. Було розглянуто понад шістдесят питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста, інформує прес-служба мерії.

Відкриваючи засідання виконавчого комітету, міський голова повідомив, що до Запоріжжя вже надійшли перші вісім автобусів «МАЗ», придбані на умовах фінансового лізингу. Ще кілька автобусів місто отримає в найближчі дні.

– Хочу подякувати депутатам міської ради, які, хоча і не з першого разу, підтримали внесення змін до програми закупівлі автобусів. Перші вісім автобусів вже у Запоріжжі. Чому ми на це пішли? У Запоріжжі є проблема з перевезенням пасажирів. Це розуміють всі. Закупівля комунальних автобусів – один з кроків для вирішення проблеми, – повідомив Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що сьогодні поставлено завдання збільшити частку комунального транспорту на ринку пасажирських перевезень в місті до 30% і більше. Це дозволить впливати на цю сферу економічними важелями, знизить залежність від приватних перевізників. Це стане сигналом для приватних автотранспортних підприємств, що вони також повинні інвестувати в розвиток свого бізнесу, закуповувати новий рухомий склад.

В рамках програми фінансового лізингу місто отримає 35 автобусів. З них 14 прийдуть до кінця грудня. Ще 21 – на початку 2018 року. Це стомісні автобуси «МАЗ» 203085. З низькопідлоговими входами, тобто пристосовані для проїзду людей з обмеженими можливостями. Зараз автобуси, що надійшли до Запоріжжя, проходять процедуру реєстрації, оформлення, постановки на облік.

– Сьогодні стоїть завдання, що нові автобуси повинні вийти на маршрут після 15 грудня. У наступному році ми також плануємо продовжити закупівлю автобусів. Їх може бути придбано від 35 до 70, – заявив Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що автобуси великої місткості працюватимуть на маршрутах, що з’єднують Шевченківський, Хортицький райони, Осипенківський мікрорайон з центром міста. Саме тут зберігаються проблеми з вивезенням пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: