circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя готується до проведення «InCo Forum»

04.09.2019, 10:09

text
Поділитися:

Під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося перше організаційне засідання робочої групи з підготовки та проведення цьогорічного InCo Forum.

Як повідомив начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, метою цьогорічного форуму є створення ефективного майданчика для висвітлення шляхів інноваційного розвитку України, її регіонів та підприємств; надання можливості бізнесу ознайомитися з програмами підтримки та фінансування інновацій, наявними інвестиційними та венчурними фондами; промоція Запорізької області як регіонального центру зростання економіки; презентація сучасних та перспективних інноваційних інвестиційних проєктів Запорізької області. Акцент у цьому році робиться більше на інновації.

Відповідні структурні підрозділи облдержадміністрації вже приступили до формування переліку учасників, потенційних інвесторів, підприємств у різних сферах.

Опрацьовується також формат програми проведення форуму, тематика засідань та панелей, зустрічей тощо. Місцем проведення традиційно буде виставковий центр «Козак-Палац».

Учасники розглянули концепції розсаджування гостей та розміщення локацій.

Попередньо планується робота трьох панельних дискусій: «Інновації в промисловості: від ідеї до впровадження», «Смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями» та «Розвиток IT – майбутнє розвитку держави».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: