circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя готується до ІІ міжнародного екологічного форуму

15.05.2018, 21:04

text
Поділитися:

“ЕкоФорум-2018”. Запоріжжя готується до проведення масштабного заходу, який триватиме з 30 травня по 1 червня. Серед організаторів – міністерства екології та природних ресурсів, освіти і науки та Запорізька міська рада. Масштабний проект покликаний стати поштовхом до реалізації нових екологічних програм.

Площа у 5-ть тисяч квадратних метрів виставкового центру “Козак-Палац” – так минулого року проходив Запорізький екофорум. Серед учасників – представники великих промислових компаній, малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств та науково-дослідних інститутів із Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького, Харкова, Києва та Львова.

Минулого року під час форуму Запорізька міська рада підписала Меморандум з промисловими підприємствами про спільні дії у галузі покращення стану довкілля. Починання налаштовані продовжити – у форматі “круглих столів” цьогоріч заплановані виступи майже 80-ти учасників. Долучитися збираються і засновані у регіоні територіальні громади.

Презентація екологічних проектів та програм, конференції, семінари, майстер-класи чекають на відвідувачів “ЕкоФоруму 2018”. Розшириться і географія учасників – представники Азербайджану, Китаю, Польщі, Німеччини, Франції, Ізраїлю та Фінляндії. Вони ділитимуться власними напрацюваннями щодо збереження довкілля.

Один із наймасштабніших заходів цьогорічного екофоруму- конференція з нагоди 60-річчя Зпорізького міського дитячого ботанічного саду.

Пріоритетні напрямки цьогорічного екофоруму – збереження довкілля, охорони водних ресурсів, перероблення побутового сміття та боротьба з карантинними рослинами. Організатори планують зробити захід традиційним.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: