circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя готується приймати «Еко Форум»

04.04.2019, 10:19

text
Поділитися:

У Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася зустріч міської влади з потенційними фінансовими партнерами майбутнього «Еко Форуму». Обговорювали варіанти співпраці та організаційні питання. За словами організаторів, цього разу «Еко Форум» буде ще більш масштабним і цікавим.

«Еко Форум» проходить в Запоріжжі третій рік. В рамках заходу – зустрічі, обговорення, конференції за участю найбільших промислових підприємств міста та області, експертів з України та Європи.

Цього року захід відбудеться 29-31 травня. Підготовка вже стартувала. Так, провели перше засідання робочої групи. Сьогодні зустрілись представники міської влади та потенційних фінансових партнерів банківської структури. Обговорювали можливості співпраці.

– У нас вже є постійні партнери заходу, однак ми відкриті для всіх, хто готовий зробити свій внесок у цей масштабний захід. Сьогодні ми зустрічаємося з керівниками підрозділів банків і намагаємося переконати їх, що участь в житті міста – це почесно і важливо, особливо, якщо це стосується екології, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв.

Свій внесок в проведення «Еко Форуму» зробило і місто – з бюджету Запоріжжя з цією метою виділено близько 600 тис. грн. Також фінансові внески роблять промислові підприємства-учасники.

Цього року «Еко Форум» пройде в новому форматі. У планах – перетворити його на масштабний всеукраїнський еко-фестиваль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: