circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя налагодить туристичну співпрацю з Канадою

21.02.2018, 14:58

text
Поділитися:

Асоціація індустрії гостинності України розпочала реалізацію масштабного проекту «Розвиток в’їзного туризму з Канади». В рамках проекту буде сформований туристичний продукт (маршрути, об’єкти, зустрічі тощо), до якого поряд з Києвом, Одесою, Львовом, увійде Запоріжжя, повідомляє прес-служба мерії.

20 лютого фахівці управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міської ради взяли участь в скайп-конференції з туроператорами та представниками Асоціації індустрії гостинності України. Обговорювалися питання розробки єдиної концепції презентації та підготовки туристичних продуктів.

Як розповіли в управління туризму департаменту культури та туризму міської ради, в Запоріжжі розроблять цікавий турпродукт, який канадські туроператори могли б пропонувати своїм клієнтам. Це дозволить збільшити приплив до нашого міста іноземних туристів, зокрема з Канади. Також, зараз ведуться переговори про побратимські відносини з канадським містом Стейнбах (округ Манітоба).

Розроблений запорізькими фахівцями туристичний маршрут, увійде в презентацію українського туристичного продукту, яка відбудеться в декількох містах Канади.

Нагадаємо, в Запоріжжі реалізується масштабна програма розвитку туризму, в рамках якої розробляються нові продукти, програми для справжніх мандрівників, котрі розкривають туристичний потенціал міста. Також в листопаді 2017 року, в Запоріжжі вперше пройшов Туристичний Бізнес Форум, який зібрав понад 10 тисяч гостей з 15 регіонів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: