circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя очікує надходження з держбюджету грошей на доплати медикам

26.05.2020, 10:55

text
Поділитися:

Місто перерозподілить власні кошти для того, щоб компенсувати витрати на виплату надбавок працівникам медичних закладів Запоріжжя, які брали участь у боротьбі з коронавірусом. Нагадаємо, доплати за березень за дорученням міського голови Володимира Буряка були виплачені за рахунок коштів міського бюджету. Запоріжжя так і не дочекалося грошей, які виділила для цього держава.

Виконавчий комітет Запорізької міської ради підтримав винесення на сесію змін до міської програми охорони здоров’я. Зокрема вони передбачають і перерозподіл коштів на виплату доплат медикам. Зазначимо, за дорученням міського голови Володимира Буряка з міського бюджету вже виплатили 1,1 мільйони гривень надбавок за березень медикам, які брали участь у боротьбі з коронавірусом.

Працівники міських медичних закладів – як лікарень, так і первинної ланки – вже отримали ці доплати. Тепер на сесії міської ради повинні затвердити перерозподіл коштів для компенсації цих витрат у рамках фінансування міської програми охорони здоров’я.

– Кошти Державного бюджету до медичних закладів міста так і не надійшли. Хоча неодноразово звучали заяви, що області гроші отримали. Сподіваємося, що витрати місту все ж компенсують. Це не такі вже великі кошти для Запоріжжя, але справа принципу. Продовжуємо чекати надходження грошей за квітень, вже через Національну службу здоров’я України, про що було раніше заявлено, – зазначив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: