circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя отримає додаткові держкошти на розвиток області

31.01.2019, 12:17

text
Поділитися:

Фінансова сесія. В облраді скликали позачергове засідання, щоб розподілити понад 600 мільйонів гривень додаткової дотації із держбюджету. Ця сума на 65 мільйонів менша, ніж торік. Кошти спрямують на утримання закладів освіти та медицини, а також зарплати лікарям та освітянам.

На порядку денному у депутатів облради всього 4 питання. Серед головних – розподіл додаткової дотації між місцевими бюджетами та внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я. Палкі дискусії серед депутатів викликало питання саме використання коштів державної дотації – це понад 600 мільйонів гривень. Проект рішення мали розглянути ще на минулій сесії, але тоді його зняли з порядку денного, бо депутати так і не узгодили механізм розподілу грошей. А в декого питання залишились і зараз.

Згідно із формулою Запоріжжю планували виділити 24 мільйони від загальної суми. У зв’язку із цим депутати міської ради на сесії ухвалили звернення до колег з області, щоб ті переглянули суми, враховуючи кількість населення у містах та громадах. Після двогодинного обговорення депутати таки підтримали рішення щодо розподілу додаткової дотації. Дійшли згоди, що все ж таки врахують кількість населення у містах та громадах і суму податків, яка надходить до держбюджету. Відтак Запоріжжя тепер отримає 89 мільйонів гривень. Це втричі більше, ніж було заплановано спочатку.

Загалом під час пленарного засідання депутати розглянули 4 питання. Зокрема, ухвалили рішення про передачу 6 шкільних автобусів до роботи у районах області та призначили нового директора Запорізького обласного театру ляльок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: