circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя отримає 55 млн. євро від Міжнародної фінансової корпорації

29.01.2020, 10:50

text
Поділитися:

28 січня у Запорізькій міськраді відбулася чергова зустріч з консультантами Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Вони відвідають комунальні підприємства міста, де ознайомляться з проектами розвитку та нададуть свої пропозиції щодо їх покращення та приведення до необхідних міжнародних стандартів.

– За висновками, які надасть група консультантів за результатами аудиту, ми відпрацюємо питання та зауваження. Після цього проєкти надійдуть до кредитного комітету для остаточного рішення – надавати кошти чи ні. Однак такий професійний супровід є своєрідною гарантією того, що рішення буде позитивним, – розповів перший заступник міського голови Запоріжжя Сергій Мішок.

Як зазначила спеціаліст з інвестицій Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Білдж Чакир, мета візиту – дослідження трьох аспектів: екологічного, економічного та технічного.

– Ми познайомимося, отримаємо додаткову інформацію про проекти, визначимо вашу позицію, цільові напрямки та їх реалізацію. Крім того, ми розглянемо необхідність внесення додаткових угод, – зазначила Білдж Чакир.

Після того, як у травні минулого року міська рада Запоріжжя підписала з IFC Меморандум про взаєморозуміння, сторони почали обговорення надання інвестицій та кредитів для перспективного розвитку міського господарства. Загальна сума фінансування – 55 мільйонів євро, яка буде поділена на 2 транші: 23 і 32 мільйони. Перший транш розрахований на 2020-2021 роки, тож консультанти ознайомляться з проектами, які міська влада планує реалізувати найближчим часом.

Загалом візит триватиме 4 дні. Оскільки програма має назву «Smart city», у першу чергу міжнародні представники відвідають КП «Центр управління інформаційними технологіями», де ознайомляться з результатами формування «Розумного міста», а також комунальні підприємства «Міськсвітло», «Зеленбуд», «Запоріжелектротранс», концерн «Міські теплові мережі», «ЕЛУАШ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: