circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя отримає кредит від ЄІБ на термомодернізацію шкіл та лікарень

23.08.2019, 10:32

text
Поділитися:

Запоріжжя зможе термомодернізувати кілька десятків шкіл та медичних закладів. Кошти надасть Європейський інвестиційний банк. Міністерство фінансів погодило всі необхідні документи для підписання відповідної угоди між містом та банком. Це стало одним з результатів зустрічей, які в останній час міський голова Володимир Буряк проводив у Києві.

Минулого тижня міський голова Володимир Буряк взяв участь у зустрічі, яка відбулась в Офісі Президента України, також проводив переговори з керівництвом Міністерства фінансів України. Обговорювались питання залучення фінансування для низки масштабних запорізьких проєктів. У тому числі й у сфері термомодернізації. Ця робота вже принесла результати.

Запоріжжя отримало погодження у Міністерстві фінансів для підписання угоди з Європейським інвестиційним банком. У результаті місто матиме можливість отримати під державні гарантії понад 15 мільйонів євро на вигідних умовах.

Ці кошти будуть спрямовані на комплексну термомодернізацію бюджетних об’єктів – кількох десятків шкіл, медичних закладів. Проєктом передбачається модернізація систем опалення, встановлення енергоефективних вікон, утеплення зовнішніх стін будівель, підвального перекриття, даху та модернізація системи вентиляції тощо у цих будівлях бюджетної сфери. У подальшому це дозволить зменшити бюджетні витрати на опалення цих об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: