circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя посилено співпрацюватиме з Торгово-промисловою палатою України

08.09.2020, 11:09

text
Поділитися:

Підтримка малого та середнього бізнесу, презентація інвестиційного потенціалу Запоріжжя під час міжнародних виставок та всеукраїнських заходів, законодавчі зміни, які необхідні для втілення інвестиційних програм в Україні та Запоріжжі. Ці та інші питання сьогодні обговорили під час зустрічі міський голова Володимир Буряк та Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Торгово-промислова палата України – організація, яка не лише об’єднує український бізнес, підприємців, але й представляє інтереси українського бізнесу в Україні та інших країнах світу. Підрозділи ТПП діють у регіонах нашої держави. 25 регіональних філій ТПП, 9 тисяч учасників організації, близько 50 тисяч організацій, які співпрацюють з ТПП України, 55 офісів ТПП за межами нашої держави.

Для участі у відкритті Запорізького промислового форуму до Запоріжжя приїхав Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. Перед відкриттям такого масштабного заходу у міськвиконкомі відбулась зустріч міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та керівника ТПП України.

– У Запоріжжі Запорізька торгово-промислова палата активно працює. Є місце для проведення масштабних заходів. Представники бізнесу неодноразово визначали, що Торгово-промислова палата виступає надійним партнером у вирішенні багатьох питань, проведенні заходів. Сьогодні така робота дуже важлива. В умовах карантину легко щось заборонити, але зараз необхідно дати можливість підприємцям працювати, допомогти їм у цьому, – сказав Володимир Буряк.

Завдяки можливостям ЗТПП Запоріжжя має гарний майданчик для проведення масштабних заходів. Зокрема Еко Форуму, Форуму стартапів, галузевих виставок. Сьогодні у виставковому центрі «Козак-палац» відбудеться відкриття Запорізького промислового форуму – одного з наймасштабніших в Україні виставкових форумів промисловців.

– Для мене Запоріжжя – це місто готове до розвитку, до втілення нових ідей. Зараз всі скучили за амбітними цілями, а в Запоріжжі я бачу команду, яка готова такі цілі ставити і досягати їх. Зрозуміло, що цього можна добитися лише завдяки спільним зусиллям міської влади, громади, бізнесу. Згодний з вашою точкою зору, що зараз головне дати можливість бізнесу працювати, створити для цього належні умови, – наголосив Геннадій Чижиков.

Міський голова відзначив, що в умовах коронавірусу бізнесу дуже важко працювати. Це стосується як великих підприємств, так і малих та середніх підприємців. У цих умовах завдання влади всіх рівнів допомогти бізнесу. Зрозуміло, у межах законодавства та можливостей відповідних бюджетів.

У Запоріжжі це розуміють. Саме для цього було впроваджено міську програму виходу з коронакризи, спрямовану на підтримку запорізького малого та середнього бізнесу. Зокрема місто підписало Меморандум про співпрацю з «Укргазбанком» і «Ощадбанком» у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Це дозволило спростити доступ до кредитування для мікро- та малого бізнесу. Банківські установи надають підприємцям кредити. Міський бюджет зі свого боку вирішив допомогти бізнесу з компенсацією відсотків у розмірі 5% річних по кредитах до 600 тисяч гривень програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Це дасть змогу малому бізнесу отримувати кредити на більш вигідних умовах, у багатьох випадках під 0%. У свою чергу це допоможе розвитку підприємництва, впровадженню нових проєктів, створенню в місті додаткових робочих місць. Також до кінця літа у Запоріжжі звільнили підприємців І групи від оподаткування. Було затверджено міську програму часткової компенсації відсотків по кредитах на житло для тих, хто згідно з законодавством потребує поліпшення житлових умов.

Окремо учасники зустрічі обговорили питання розвитку запорізького аеропорту. Президент ТПП України відзначив, що оцінив переваги Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

– Летів з Запоріжжя до Києва літаком. 50 хвилин – і ти вже на місці. До того ж квитки фактично коштують дешевше ніж подорож залізницею, – заявив Геннадій Чижиков.

Окремо керівник ТПП України зупинився на важливості залучення інвестицій у регіони, презентації можливостей українського бізнесу на міжнародному рівні, просування українських товарів на ринках інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: