circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя претендує на статус великої культурної столиці

24.02.2021, 08:21

text
Поділитися:

«Велика культурна столиця-2022» – програма Українського культурного фонду, участь у якій можуть взяти громади з населенням понад 100 тисяч осіб та, одержавши перемогу, отримати кошти на реалізацію культурно-мистецьких проєктів у регіоні.

23 лютого департамент культури та туризму Запорізької міської ради провів першу презентацію своїх культурно-мистецьких ініціатив, які будуть подані на участь у конкурсі від УКФ. До цього переліку увійшли загалом 12 проєктів – фестивалі Khortytsia Freedom, Zaporizhzhia Jazzy, Toloka, Viefest, Ziff, музичний конкурс «Акорди Хортиці», освітній проєкт «Сучасне мистецтво для покоління Z», Жіночий форум, Пікнік на Райдузі тощо.

– Запоріжжя має всі шанси на отримання такого гранту. Коли ми обирали проєкти, які подамо в заявку, вирішили в першу чергу звернути увагу на те, в чому маємо значний досвід. Це, безперечно, фестивальний напрямок. В переліку є як нові проєкти, так і вже реалізовані, які ми хочемо зробити ще більш масштабними та масовими, – розповіла заступниця директора департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова.

Заплановано протягом тижня презентувати проєкти для місцевих представників галузей культури, науки, влади, бізнесу, ЗМІ та громадськості з пропозицією долучитися до реалізації ініціатив.

Подача заявок на участь у конкурсі триватиме до 30 березня. У випадку перемоги Запоріжжя має змогу не лише здобути звання «Великої культурної столиці-2022», а й отримати 20 млн гривень для втілення своїх культурно-мистецьких ідей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: