circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя презентувало туристичний потенціал на міжнародному рівні

30.03.2018, 14:50

text
Поділитися:

Третій день у Києві проходить міжнародна туристична виставка UITT «Україна – Подорожі та Туризм». Фахівці управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міської ради презентують туристичний і бізнес потенціал Запоріжжя, повідомляє прес-служба мерії.

На міжнародній виставці UITT Запоріжжі представили як місто семи різних напрямків туризму. Для того, щоб кожен відвідувач виставки мав можливість на власні очі побачити все розмаїття пам’яток, яке місто пропонує туристам, кожен з напрямків презентовали найяскравіші його представники.

Історичний напрям представив відомий запорізький краєзнавець Роман Акбаш. Він провів для учасників виставки лекцію про поселення менонітів в Запоріжжі. Запорізькі козаки з історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» вражали феєричними виступами і презентацією «Запорізької Січі». Індустріальний напрямок представив найбільший в Україні музей ретро техніки «Фаетон». Справжнє колекційне авто, яке приїхало до Києва з самого Запоріжжя, стало приємним сюрпризом для учасників і відвідувачів виставки. Представники готелів «Khortitsa Palace» і «Інтурист», ресторану Bull Butcher and Wine, переконали всіх, що Запоріжжя може прийняти на високому рівні навіть найвимогливіших туристів.

Організатори спільно з партнерами підготували для учасників ряд корисних заходів ділової програми. Представники управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міськради вже взяли участь в круглих столах на міжнародній туристичній виставці UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» за темами:

– «Інфраструктурні рішення для розвитку туристичних територій (кемпінги, рекреаційні зони, облаштування туристичних маршрутів і екостежок)», організатором якого стала Українська асоціація активного та екологічного туризму.

– «Національна система якості та досконалості в туризмі. Презентація програми Hospitality Experience SGS і пілотного проекту NTOU \ SGS за класифікацією готелів », від фахівців Національної туристичної організації України.

Крім того, планується участь запорізьких фахівців в круглих столах «Презентація Національної програми лояльності« Турист Україна ». ПриватБанк, НТОУ, VISA» і «2018 – рік гастротуризму».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: