circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя реалізуватиме спільні з Магдебургом проекти

12.10.2017, 10:33

text
Поділитися:

Напередодні Запорізькій міській раді відбулася зустріч з представниками німецької делегації міста партнера Магдебург. Обговорити подальшу реалізацію спільних програм і перспективних проектів із запорізькими колегами прибули заступник бургомістра з питань розвитку економіки і туризму Райнер Нітша, депутат міської ради Магдебурга Зерен Хербст, представники інженерної палати Магдебурга Клемент Вестерман і Томас Рохеліо. У заході взяли участь заступники міського голови Сергій Мішок, Анатолій Пустоваров і Валерій Еделев, а також директор департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради Наталія Новак, представники Запорізької інженерної палати.

Як зазначив заступник міського голови Валерій Еделев, за тривалий період спільної роботи досягнуті результати, які допомогли розширити горизонти співпраці, як для підприємств Магдебурга, так і Запоріжжя.

– Серед перспективних напрямків, в яких ми бачимо розвиток нашого подальшого партнерства – співпраця в сфері екології та енергозбереження, екології, транспортної інфраструктури, реалізація спільних проектів в сфері культури і туризму. Упевнений, що реалізація нових програм сприятиме подальшому розвитку співробітництва між Запоріжжям і Магдебургом. Міська влада, в свою чергу, готова всіляко сприяти цьому, – розповів Валерій Еделев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: