circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя розпочало підготовку до «Еко Форуму-2019»

18.03.2019, 08:57

text
Поділитися:

У Запоріжжі стартувала підготовка до проведення 3-го спеціалізованого міжнародного екологічного форуму «Еко Форум-2019». 15 березня у великій залі Запорізької міської ради відбулось перше засідання організаційного комітету, на якому обговорювались концепція та план підготовки заходів.

Також обговорювалися питання участі в «Еко Форумі-2019» запорізьких, українських та міжнародних підприємств і організацій. Відзначимо, планується, що форум відбуватиметься з 29 по 31 травня у “Козак-палаці”.

– «Еко Форум» вже стає візитною карткою Запоріжжя. Ми давно говорили про те, що подібні заходи дуже важливі для нашого міста. Ми приступили до підготовки третього міжнародного форуму, заходи традиційні, хоча цього року будуть деякі нововведення. До участі запрошені як працівники комунальних та промислових підприємства міста, так і гості з інших регіонів та країн, – розповів заступник міського голови Валерій Еделєв.

Цього року оргкомітет запропонував зміни до концепції проведення форуму. Тематика заходу передбачає три ключові платформи: екологія та бізнес, екологія та місто, екологія та громадяни. В рамках цих напрямів відбуватимуться виставки, семінари, презентації, конференції та майстер-класи.

Спектр тем, які буде охоплювати «Еко Форум», досить широкий. Серед них – фінансування і консультації екологічних проектів, технології захисту і очистки атмосферного повітря, управління водними ресурсами, поводження з відходами, концепція «зеленого» міста, життя в стилі «Еко», екологічна освіта тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: