+3°

+3°

«Запоріжжя» розтрощив БК «Тернопіль»

17.05.2021, 14:58

Гучна перемога запоріжців у першому чвертьфінальному матчі добряче розгнівала тернопільський колектив. На старті другого поєдинку гості Палацу спорту “Юність” виграють ривок – 7:0. Виправляти невдалий початок з боку господарів взявся Віталій Мальчевський. За дві хвилини він набрав 10 очок. Закріпив міні реабілітацію капітан команди Олександр Сізов. У результаті стартова чверть за підопічними Валерія Плеханова – 24:19. Після перерви запал місцевих баскетболістів не зник. Контроль щита, непогана реалізація дальніх кидків, як наслідок – 47:36 на користь “Запоріжжя” перед великою паузою.

А от у третій чверті картина була вже іншою. Влучність господарів значно впала. На додачу через перебір фолів у складі “Запоріжжя” паркет покинув Дмитро Тихонов. Але гості не сповна скористувалися ситуацію. Цей відрізок матчу “Тернопіль” виграв лише у 2 очки. У завершальному відрізку зустрічі боротьба загострилася до межі. Врешті – решт підсумок бою вирішив надійний захист підлеглих Валерія Плеханова. 74:70 на користь запоріжців і загальний рахунок у серії стає 2:0.

Таким чином підопічні Валерія Плеханова витиснули максимум із домашнього чвертьфінального двобою. Тепер завдання запоріжців – закріпити успіх на виїзді, у середу, 19 травня. У разі перемоги наш колектив вирушить до півфіналу.