circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя стане майданчиком для «Еко Форуму-2018»

04.05.2018, 09:21

text
Поділитися:

В Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася зустріч представників міської влади і членів організаційного комітету «Еко Форуму» з представниками вишів Запоріжжя, повідомляє прес-служба мерії.

Учасники зустрічі обговорили питання участі представників науки і студентів у проведенні 2-го спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум-2018».

Нараду провів голова організаційного комітету, заступник міського голови Валерій Еделєв.

– За складом учасників, змістом, кількістю спікерів та іноземних гостей вже зараз ми бачимо, що цей «Еко Форум» буде масштабніше, ніж попередній. Ми очікуємо делегації з Франції, Фінляндії, Німеччини, Ізраїлю, Канади. Сьогодні ми з нашими провідними вишами обговорюємо рівень їхньої участі в «Еко Форумі». Серед питань – представництво вишів, ми хочемо побачити наскільки добре готують вузьких фахівців до вирішення екологічних проблем, участь студентів-волонтерів у проведенні «Еко Форуму» і основне питання – наукова участь вузів, у них є кафедри з екології і ми хочемо почути спікерів за основними напрямками роботи «Еко Форуму», – сказав Валерій Еделєв.

У програмі «Еко-форуму» – виставка екологічних проектів і програм, конференції, презентації, семінари, майстер-класи. Серед акцентів – концепція «Зелений офіс» і екологічна відповідальність малого та середнього бізнесу шляхом максимального збереження ресурсів і зменшення кількості відходів.

Активну участь в «Еко-форумі» візьмуть представники об’єднаних територіальних громад області, що представляють об’єкти зеленого туризму та Екопродукт власного виробництва. Одним із наймасштабніших заходів «Екофоруму» стане конференція до 60-річчя Запорізького міського дитячого ботанічного саду. Також в програмі – Всеукраїнський конкурс студентських проектів з екології та енергоменеджменту.

Нагадаємо, «Еко Форум-2018» відбудеться в Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» з 30 травня по 1 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: