circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоріжжя відвідав військовий письменник

11.03.2019, 10:57

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася творча зустріч із сучасним автором Володимиром Тимчуком.

Володимир Тимчук – письменник, поет, перекладач, лауреат премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016 р.). Під час зустрічі з читачами автор презентував кілька книг, зокрема видання «Грані».

Також Володимир Тимчук – автор поетичних збірок «Весняні коловороти», «Донецький аеропорт», «Гуцульське повстаннє», автор оповідань «Словодієм», науково-культурологічного дослідження «Ясіня у гомоні стоїть», двомовної книги «Бахчисарай 2021» та інших. Події у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках Володимира Тимчука, підполковника Збройних Сил України, викладача Академії сухопутних військ України, уродженця с. Ясіня Закарпатської області.

Як розповів Володимир Тимчук, свій перший вірш він написав у шкільні роки, а далі пов’язав свою долю з військовою справою.

Війна на українському сході відкрила нову грань в українському мистецтві, присвячену сучасному героїзмові та звитязі та злободенності війни. Володимир Тимчук відгукнувся на цей мистецький виклик поетичними творами, героями яких стали знайомі та незнайомі йому захисники України, а також перекладами перлин мілітарної поезії зі світової поетичної скарбниці.

– Це не перша зустріч запоріжців із Володимиром Тимчуком. Раніше у нашій бібліотеці автор вже презентував збірку «Вогнити! Вижити! Перемогти!». Для сучасного читача зустрічі з письменниками, які відгукуються на останні події, завжди стають подією. У живому спілкуванні з автором є краплинка дива, письменнику ж завжди цінно бачити живі очі тих, до кого він звертається у книжках, – зауважила директор Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ольга Волкова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: