circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя з’їхалися кращі виноградарі України

20.08.2018, 09:42

text
Поділитися:

У виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася виставка-конференція «Золоте гроно України 2018», у якій взяли участь кращі виноградарі Запорізької області та з різних регіонів країни.

Захід організовано інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Запорізької обласної державної адміністрації.

Понад тисячу учасників і гостей взяли участь у ярмарку виноградних смаків, де представлені сотні сортів винограду, вина на будь-який вибір.

Менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв назвав виставку-конференцію «Золоте гроно 2018» конкурентним середовищем, де виробники винограду змагаються між собою за різні призи заходу і таким чином стимулюють один одного до вдосконалення, отримання нових знань, розвитку власного бізнесу.

– Вже час вирішувати проблеми виноградарів. Найкращий шлях – робити це разом, постійно спілкуватися не тільки під час виставки, а створювати довготривалі відносини між малими та середніми фермерами. Це довгий шлях, але пройти його потрібно всім разом, зазначив Дмитро Ніколаєв.

У свою чергу, т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький висловив сподівання, що виставка-конференція буде проходити в нашій області кожного року, і виноградарі постійно відчуватимуть підтримку Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

У рамках конференції провідні спікери галузі презентували доповіді у руслі таких проблематик: досвід фермерів та практичні поради в галузі; хвороби винограду і способи боротьби з ними; прийоми робіт з плантаціями на перезимівлю; нові сорти винограду та їх експорт; переробка винограду.

Крім цього, виноградарі півдня України презентували увесь асортимент продукції нового сезону «Виноградні досягнення», позмагалися у конкурсі «Диво-Виноград», провели дегустацію вин та визначили лідера 2018 з виноробства.

Практична частина виставки-конференції продовжилася виїздом до Токмацького району, де учасники та гості ознайомилися з виноградники та поспілкувалися з місцевими виноградарями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: