circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя з’їхалися юні науковці з усієї України

12.06.2018, 13:40

text
Поділитися:

На базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії розпочала роботу третя обласна літня школа, яка зібрала 80 юних науковців 8-10 класів з усієї області. На її урочисте відкриття завітали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Учасників церемонії відкриття також привітали концертною програмою, яку підготували вихованці обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді. Всі учасники отримали фірмовий галстук школи, що символізує дружбу та єднання.

Слухачами літньої школи стали переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та інших інтелектуальних змагань. Навчальний процес тут організовано за українським, іноземним, історико-географічним, фізико-математичним, хіміко-біологічним напрямами.

Упродовж двох тижнів діти матимуть можливість поглибити свої знання в різних галузях наук, спілкуючись з науковцями та викладачами Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету, Запорізької державної інженерної академії та Класичного приватного університету. Програмою літньої школи передбачено і цікавий відпочинок. Так, для учнів будуть організовані екскурсії Запоріжжям, Дніпром, передбачено відвідування театральних вистав, участь у творчих та спортивних змаганнях, вікторинах та конкурсах.

За підсумками навчальної програми всі учасники отримають сертифікати про участь у літній школі та грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за групові дослідницькі проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: