circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя завітали всесвітньо відомі композитори

22.03.2018, 17:35

text
Поділитися:

Особливий концерт. До Запоріжжя завітали відомі у світі композитори, лауреати міжнародних конкурсів — Артур Нікулін та Віоліна Петриченко. Для глядачів підготували програму, до якої увійшли твори вітчизняних композиторів. Так хотіли привернути увагу до творчості музикантів.

На сцені запоріжанка Віоліна Петриченко виконує п’яту прелюдію Барвінського. На це її надихнула біографія музиканта. 70 років тому його арештували та відправили на 10 років до мордовських таборів. Барвінський є автором музики до таких творів, як Ой люлі, люлі”, “Заповіт”, “Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці”. Коли чоловік повернувся із заслання, то більшість його творів була знищена. Це не давало йому спокою все життя.

Разом з Віоліною виступає в філармонії й Артур Нікулін. Виконує один з найважливіших творів Барвіського під назвою “Кохання”.

Історія створення цієї композиції — це особисте життя музиканта. Коли чоловіка заслали до табору, його (тоді ще майбутня) дружина поїхала за ним. Усе життя вони були разом та жодного разу не розлучались.

Так музиканти хотіли подарувати не тільки гарний настрій глядачам, але й звернути їхню увагу саме на вітчизняних композиторів. Наступний концерт фортепіанної музики можна буде почути вже у Черкасах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: