circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька ДЮСШ №1 підбила підсумки сезону 2018

25.02.2019, 18:42

text
Поділитися:

Спортивна гімнастика в Запоріжжі відновлює колишні традиції. Більш ніж продуктивним для вихованців ДЮСШ 1 видався минулий 2018 рік. Досягнення наших спортсменів були відзначені в усіх містах країни. Чим саме підкорили наші хлопці та дівчата всеукраїнську гімнастичну арену? Відповідь була озвучена на підсумковій прес-конференції.


За підсумками минулого року представники спортивної гімнастики Запоріжжя уславились як одні з найсильніших в Україні. Це при тому, що в нашому місті наразі відсутня дівоча школа з цього виду спорту. Гімнастки тренуються в невеличкому залі ЗНУ. Також були карантини, котрі могли б завадити проведенню тих чи інших змагань. Однак завзятість та плідна праця взяли гору над усіма можливими проблемами.

Запорізька ДЮСШ №1, де опановують мистецтво спортивної гімнастики хлопці, нараховує близько 300 вихованців. Частина з них регулярно входить до складу збірної України. Знижувати планку тренери не збираються. У своїх прагненнях спортсмени та їхні наставники не кинуті напризволяще. Значну підтримку гімнасти отримують від міської влади. Тож побажаймо запоріжцям плідної роботи та не менш гідних результатів у 2019 році.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: