circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька ДЮСШ з боксу, дзюдо та триатлону звітувала про річні успіхи

26.04.2019, 19:03

text
Поділитися:

У Запоріжжі завершився марафон звітів дитячо-юнацьких спортивних шкіл за 2018 рік. Підбивала рису під ним ДЮСШ №11. Це багатопрофільна школа, в якій культивуються бокс, дзюдо і тріатлон. І в усіх трьох напрямках здобуті солідні результати.

Спортивна школа №11 – одна з наймолодших у місті. Вона була створена у 1993 році. Спочатку в ній розвивалося 9 видів спорту, серед них і такі екзотичні, як вітрильний і кінний. Але з часом їхня кількість скоротилася до трьох. Заклад розташований у Заводському районі і здебільшого тут займаються мешканці Павло-Кічкасу. Їхня кількість становить понад 400 осіб. За роки існування її учні досягли серйозних результатів. У школі зріс Заслужений майстер спорту з боксу Дмитро Замотаєв, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо Євген Сотников та багато інших. Ці результати здобуті завдяки потужній команді викладачів, серед яких – два заслужених тренери України. Одинадцята школа, як і усі інші, не обділена увагою міської влади, представник якої ретельно слідкують, щоб матеріальна частина регулярно оновлювалась.

Як зазначив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров, щороку для цієї школи закуповують інвентар –велосипеди для триатлетів, тренажери для всіх груп м’язів та обладнання для боксерів. Цю традицію буде продовжено.

Усі ці зусилля в комплексі принесли свої результати. Спортсмени школи і в 2018 році піднімалися на п’єдестали пошани змагань різного рівня. А триатлетка Ганна Павлова виконала норматив майстра спорту України. Під час урочистого заходу заступник міського голови Анатолій Пустоваров вручив спортсменці посвідчення про це почесне звання та подяку міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: