circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька ДЮСШ з боксу отримала новий інвентар

10.11.2017, 13:52

text
Поділитися:

Юні запорізькі спортсмени тренуються на новому обладнанні. Для ДЮСШ №11 закупили нові тренажери, боксерські рукавички, шоломи, боксерські груші, татамі та багато іншого, повідомляє прес-служба мерії.

В рамках масштабної програми з оновлення матеріально-технічної бази міських ДЮСШ, яка вже другий рік поспіль реалізується в Запоріжжі, з бюджету було виділено 6,4 млн. грн. для придбання спортивного обладнання.

Нові рукавички, шоломи, боксерські груші та тренажери для силових вправ, і інший інвентар поповнили спортивну базу ДЮСШ № 11. Як проходить тренувальний процес на новому обладнанні, перевірив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

– Маленькі запоріжці повинні всебічно розвиватися. Спорт – це той напрямок, який сприяє як соціальному, так і фізичному розвитку. Будь який відомий спортсмен починав свій шлях до слави саме в подібних спортивних секціях. Вкладаючи в оновлення і розвиток міських ДЮСШ, ми виховуємо нових чемпіонів, які прославлять не тільки Запоріжжя, а й всю Україну. Крім того, ми все більше маленьких запоріжців залучаємо до здорового способу життя, – розповів Анатолій Пустоваров.

Для ДЮСШ № 11 за кошти міського бюджету придбали 13 боксерських шоломів, 4 тренерських лапи, 17 комплектів боксерських рукавиць, боксерський мішок, 5 боксерських груш, татамі, 2 настінних подушки, гонг, 2 навісних верстата для м’язів преса, тренажер для силової підготовки, тренажер для розвитку м’язів спини, велостанок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: