circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька фабрика “Міда” відзначила своє 25-річчя

01.09.2017, 11:55

video text
Поділитися:

25 років впевнених кроків. Так українські виробники взуття кажуть про фабрику “Міда”. Вона була створена в 1992 році. За 25 років технологія виробництва на фабриці постійно вдосконалювалась.Фабрика “Міда” випускає жіноче, чоловіче та взуття для підлітків. Також створює взуття для спортсменів. Підприємство разом із Торговою маркою “Жаботинський” випускає взуття для важкоатлетів, які виступають на Чемпіонатах світу. Самі представники фабрики розказують, їхнє взуття комфортне, якісне та стильне. А головне — виготовляють його з натуральної шкіри.

Своє 25-річчя фабрика “Міда” відзначила в театрі імені Магара. На захід запросили працівників підприємства, друзів та колег. Для гостей влаштували святковий концерт. Також під час урочистих привітань, дирекція фабрики та місцеві депутати нагородили найкращих працівників підприємства. Запорукою свого успіху вважають колективний дух та теплі відносини між співробітниками.

Зі святом працівників фабрики привітали і гості з Києва. Кажуть, серед 1,5 тисячі українських підприємств, що виготовляють взуття, “Міда” займає важливе місце. Останнім часом взуття фабрики обирає все більше споживачів. У 2016 році “Міда” стала найбільш впізнаваною торговою маркою взуття. А в 2017 — лідером галузі.

Працівники “Міди” кажуть, робота на фабриці — це гарна професія. До того ж у Запоріжжі в Ліцеї сервісу навчають спеціалістів із взуттєвої справи. Для практики студентів “Міда” надає обладнання та площу. Та приймає на роботу випускників. Зараз в Україні працює 80 магазинів цієї фабрики. Вони розташовані в різних містах країни. Працівники підприємства кажуть, на цьому не зупиняються. Мріють, аби їхнє взуття обирали всі українські родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: