circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька фотографиня Ольга Ткаченко презентувала першу персональну виставку

31.08.2021, 14:32

text
Поділитися:

Побувати закордоном та відчути туристичну атмосферу, лише подивившись на фото. В міському фотоклубі відкрилась перша персональна виставка запорізької фотографині Ольги Ткаченко. На своїх світлинах авторка показує краєвиди, людей та тварин, побачених під час закордонних подорожей.

Ольга прийшла до фотоклубу 10 років тому. Наразі вона вже вдосталь опанувала фотомистецтво і представляє свою першу персональну виставку. На фото можна побачити природу, людей та незвичні пейзажі. Всі ці світлини були зроблені під час подорожей Європою та Азією ще в доковідний період. Велика частина присвячена Італії та італійцям. Окрім архітектурних цікавинок, увагу привертають портрети людей. Усі вони пронизані національним колоритом та влучно схопленими емоціями кадру.

Ця виставка цілком може стати трампліном для вступу Ольги до лав спілки фотохудожників, вважають колеги. Адже світлини виконані на високому професійному рівні. Голова обласної спілки фотохудожників Олег Бурбовський переконаний, авторка професійно бачить фотографію, і роботи прекрасні композиції. Портрети, природу, архітектуру – все це Ольга Ткаченко демонструє баченням душі і серця, тож всі її роботи цікаві.

Як сподівається авторка, її кадри допоможуть відволіктися від повсякденних турбот і помріяти про інші країни, цікаві події та щось приємне у майбутньому. Та пересвідчитися в цьому мають вже самі глядачі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: